Konkurs z Fundacją ForKids
Z okazji naszych urodzin postanowiliśmy wesprzeć Fundację ForKids znaczną wpłatą. Poznaj szczegóły.

Czym jest fundacja ForKids?

Fundacja ForKids powstała jako wsparcie Integracji Sensorycznej w Polsce. jest to główne założenie działań fundacji oraz misja, którą realizujemy już wiele lat.

Nasze wsparcie otrzymały już dzieci, rodzice oraz placówki, które naprawdę potrzebują pomocy w umożliwianiu odkrywania świata w prawidłowy sposób. Oprócz pomocy finansowej organizujemy szkolenia, panele wiedzy i wiele spotkań, które zwiększają świadomość w kwestii Integracji sensorycznej

Jak wygląda nasza współpraca z fundacją?

Z okazji 15 urodzin firmy Empis postanowiliśmy uczcić tak długą obecność na rynku. Uznaliśmy, że cele, które łączą nas z fundacją umożliwiają zorganizowanie przedsięwzięcia, które pozwoli na rozwój branży IS w Polsce i ułatwienie ludziom dostępu do zajęć i nowoczesnych rozwiązań.

Uznaliśmy, że przekazanie pieniędzy na nagrody we wspólnie organizowanym konkursie będzie najlepszym i przynoszącym najwięcej korzyści rozwiązaniem. Nagrody w konkursie to między innymi elementy wyposażenia sali do integracji sensorycznej. Wpłata jaką przekazaliśmy to 40 tysięcy złotych!

To już 15 lat Empisu

Od 15 lat nieustannie pomagamy Państwa dzieciom w prawidłowym odkrywaniu świata. Teraz dajemy Wam szansę na bliższe poznanie naszej historii – od samych początków.

Dane kontaktowe

Telefon: 533 337 070
Email: sklepempis@wp.pl
NIP: 1182114625
Adres: ul. Śródziemnomorska 11/19
02-758, Warszawa

Zobacz więcej